Розвиток сучасних технологій дає широкі можливості для просування великого, малого та середнього бізнесу. На відміну від традиційних рекламних майданчиків (телебачення, радіо, друковані ЗМІ, зовнішня реклама), інтернет-маркетинг потребує найменше ресурсів, адже функціонує онлайн. Водночас у великій кількості цифровий маркетинг працює значно ефективніше.

 

Сайт – це обличчя компанії, здатне використовувати низку інструментів для просування послуг: SEO-просування, контекстна і таргетована реклама, контент-маркетинг, SMM (social media marketing). Використовуючи ці методи у комплексі, будь-який бізнес, незалежно від свого напрямку, зможе приносити прибуток. Проте варто пам’ятати, що сайт для бізнесу – це не тільки платформа для реклами та продаж, але й іміджевий продукт. Тому до його створення та просування потрібно підходити виважено та відповідально.

Якщо ви власник малого чи середнього бізнесу, вам варто знати, що цифровий маркетинг розширює можливості для просування вашого бренду. На просторах інтернету навіть великі компанії стають пліч-о-пліч з малим бізнесом. Останній може існувати виключно в онлайн-просторі, при цьому будучи впізнаваним та популярним серед користувачів. У цій статті ми розглянемо інтернет-маркетинг як основний інструмент просування малого бізнесу, здатного скласти гідну конкуренцію вебсайтам великих корпорацій.

Просування малого бізнесу: як стартувати з невеликим бюджетом?

Чимало підприємців помилково недооцінюють важливість створення якісного вебресурсу для свого бізнесу. У когось такий сайт існує формально, в якості красивої обгортки. А для когось – це основне поле для пошуку та залучення клієнтів.

Пандемія 2020-го стала справжнім «тест-драйвом» для малого та середнього бізнесу. Якщо великі компанії змогли витримати цей фінансовий тягар, то малий бізнес, який не мав офіційних сторінок в Інтернет-мережі, не зміг пристосуватися до нових реалій, зазнав краху. Потрібно розуміти, що для розвитку малого бізнесу в напрямку створення та просування корпоративного вебсайту, замовнику не потрібні великі кошти. Основне завдання IT-компаній – створити якісний вебсайт будь-якої складності, напрямку діяльності, масштабу та бюджету.

Компанія «Online Pro» займається створенням та просуванням вебресурсів за індивідуальним замовленням, пропонуючи розумну ціну та необхідні терміни виконання. Наша команда професіоналів розробить вебсайт для вашого бізнесу та забезпечить повний маркетинговий супровід.

До наших послуг входить:

  • Розробка концепції та дизайну сайту;
  • Створення сайту;
  • Розміщення сайту на хостинг, технічна підтримка;
  • SEO-просування;
  • SMM-просування;
  • Реєстрація сайту в інтернет-каталогах, які враховують пошукові системи;
  • Просування на міжнародному ринку, адже наші спеціалісти володіють 5 іноземними мовами!

Наявність у малого бізнесу повноцінного інтернет-магазину, сайту-візитки, зможе зробити його стійким до коронакризи та інших викликів сьогодення. Онлайн-ресурс може стати потужним каналом продаж та комунікації з вашими клієнтами. З допомогою цифрового маркетингу ми виведемо сайт на вершину пошукової видачі, а це означатиме збільшення замовлень не менше як на 30%. Не бійтеся конкурувати з великим бізнесом, адже на просторах Інтернету всі отримують рівні права та можливості. Питання лише в тому, щоб грамотно ними скористатися.

Правильне просування – запорука успішного отримання трафіку

Ефективність роботи вашого сайту залежить від двох основних чинників: наповненості самого сайту (лаконічний дизайн, структурована подача інформації, зручна навігація, якомога більше можливостей для користувацької взаємодії); та якісного просування (комплекс заходів для залучення цільового трафіку). Ваш сайт може мати максимально привабливий та зрозумілий інтерфейс і при цьому не приносити замовнику жодного телефонного дзвінка.

Одна із найчастіших причин – потенційні клієнти вас просто не бачать. На другу сторінку в Google переходить всього 25% користувачів. Решта відкривають сайти на перших п’яти-десяти ресурсах, які видала пошукова система. Також причини низької активності сайту можуть бути в тому, що онлайн-ресурс неадаптований під мобільні пристрої, повільно завантажується, або має неефективні «call-to-action» (заклики до дії).

Якщо ви націлені на підвищення зацікавленості сайтом користувачів, доречно звернутися до професіоналів. SEO-спеціалісти постійно вивчають нові можливості інформаційного ринку. Їхня мета – вивести сайт в ТОП-10 з допомогою органічного пошуку. Така тактика, на відміну від звичайної проплаченої реклами, не потребує постійних фінансових інвестицій. До того ж 85% користувачів схильні довіряти здебільшого органічній пошуковій видачі, аніж посиланням контекстної реклами.

Саме фахівці не просто виконають ваше замовлення, але й пояснять принцип роботи сайту та найбільш ефективні методи його просування. Це допоможе привабити якомога більше користувачів, а отже, збільшити кількість продаж товарів та послуг.

Також ми займаємося створенням персональних блогів для кожного проєкту. Розкриваємо актуальні теми, проявляємо експертність, застосовуємо різноманітні механізми для розширення цільової аудиторії. У вас є ідеї щодо проведення різноманітних рекламних кампаній? Діліться думками з нами, а наші експерти нададуть інформаційну, технічну та рекламно-пошукову підтримку.

Переваги Інтернет-маркетингу

У нас час очікувати від сайту високих продажів, не використовуючи цифровий маркетинг, – це однаково, що зібратися на риболовлю і не взяти з собою вудку. Давайте покроково розглянемо переваги використання інтернет-маркетингу для прискорення розвитку вашого бізнесу.

  • Глобальне охоплення. 56% населення Землі використовує Інтернет. З допомогою вебресурсу ви маєте можливість знаходити клієнтів зі всього світу. Ще донедавна для малого бізнесу це було практично нездійсненним заданням. Масові вуличні оголошення та білборди могли собі дозволити тільки розвинені компанії.

Сьогодні ж ми говоримо про суттєву економію коштів та високу точність результатів маркетингових стратегій в мережі для будь-якого бізнесу. Ви платите IT-компанії не за рекламу для випадкових людей, а насамперед за просування серед зацікавлених у вашому бізнесі користувачів.

  • Бізнес-інструменти соціальних мереж – це також потужний метод у цифровому маркетингу. Реклама у соцмережах Facebook та Instagram опирається на вподобані користувачами групи та сторінки. SMM-просування, яке пропонує наша компанія, також допомагає розширити охоплення аудиторії зацікавлених користувачів. Зокрема й забезпечити якісний трафік на сайт компанії.

Інтернет-маркетинг може стати надійним помічником для розвитку власної справи. За допомогою різноманітних методів малий бізнес здатен наздогнати за кількістю продажів та впізнаваністю справжніх торгових магнатів. Головне знайти фахівців, яким можна доручити таку непросту справу. За будь-якими питаннями звертайтеся до нас! Ми зробимо аналіз вашого сайту, визначимо слабкі місця та розробимо ефективну стратегію для розвитку вашого бізнесу!

Телефонуйте:
моб. 050-289-20-60


Online Promotion

Online Promotion

Вебдизайн, хоcтинг, SEO

Osypenko, 23
Ужгород, Закарпатська 88017

Пн. : 10:00 - 18:00
Вт. : 10:00 - 18:00
Ср. : 10:00 - 18:00
Чт. : 10:00 - 18:00
Пт. : 10:00 - 18:00
Телефон
+38 (050) 289-20-60

Працюємо по перерахунку

Вебдизайн seo smm Розробка логотипів Підтримка сайтів